Czech  Czech

Koh Samet Hotely, Rayong

Koh Samet je daleko asi 2 1/2 hodiny tím, že řídí auto od Bangkoku. Ostrov je ideální pro lidi, kteří chtějí chill-out se svými kamarády na pár dní nebo zvláště během víkendu.

Ko Samet vyvinula mírně vzhledem k omezenému prostoru a rozšíření omezeno zákonem. Ostrov je typické svými nádhernými plážemi a bílým hedvábným pískem, obklopen tropickými korálovými útesy a křišťálově čistým mořem.

Většina pláží jsou na východní straně ostrova. Pláže schovat do malých zátok a natáhnout asi 200 metrů. Ze severu, tam jsou Saikaew Beach, Ao Phai, Ao Tubtim, Ao Cho, Ao Tawan, Ao Vongduern, Ao Thian, Ao Wai, Ao Kiu a Ao Karang.Pouze pláž na západní straně je Ao Prao.

Pro všechny hotely na každé pláži nebo AO (Bay), naleznete v levém menu odkazů. Alternativně můžete zadat "název hotelu 'do' Hledat 'menu níže.


English Israel African Greece Singapore HongKong Taiwan Malaysia Arab Hungary Czech Brazil Finland Sweden Norway Belgium Denmark Netherlands Poland Portugal Spain France Italy Germany Russia Turkey VietNam China Korea Thai Japan